פלסטיק: תעשייה ופיתוח

פלסטיק… תעשייה ופיתוח
תעשיית הפלסטיק:
תעשיית הפלסטיק היא תעשייה חשובה שעונה על צרכי האריזה של מוצרים רבים. הוא מספק מכולות רבות המשמשות אריזות מזון, שימור ושימושים מסחריים ותעשייתיים רבים.
עשוי מחומר פוליאתילן מורשה בינלאומי, חוזק המתיחה של המוצר הפלסטיק והגמישות משתנים בהתאם למידת צפיפות האבקה, באמצעות חולץ סרט, חיתוך מספריים ומכונת ריתוך פלסטיק.
חשיבותו של הפרויקט
חשיבותו של הפרויקט נובעת מיכולתו לענות על הצרכים של קטע גדול של הקהילה שבה הוא תורם בעקיפין להשלמת מחזור הייצור של פרויקטים רבים הדורשים פעולות אריזה עם מפרטים מיוחדים במונחים של צורה וממדים כגון מזון תעשיות ושימור, כמו גם תהליכי איסוף. אשפה והרבה דרישות מסחריות.
הזמינות של חומרי גלם לייצור אריזות, תיקים, תיקים וכו ‘, הזמינות של העבודה הנדרשת, קלות הכשרה וקלות השיווק של המוצר הם בין היתרונות הרבים להדגיש את החשיבות של הפרויקט.
הפרויקט נועד לייצר מיכלי פלסטיק ושקיות מתאימות לשימושים מקומיים, מסחריים ותעשייתיים רבים, אשר בהכרח משקף על העיצובים המוצעים המתאימים לאופי שימושים אלה. הדבר נעשה באמצעות מכונות ציבוריות חסכוני במונחים של עלויות מאופיין ביכולתם לייצר צורות צבעוניות ושקופות רבות.
הפרויקט המוצע עולה בקנה אחד עם המגמות האחרונות בתעשיית האריזה, המאפשר תהליך הפיתוח לקראת אריזות הולוגרפיות ומודפסות. הפרויקט מכסה גם מספר דרישות בסיסיות במערכות אריזה ושימור כתוצאה מהגורמים הבאים:
שיעור המוות בחומרי הגלם המשמשים הוא מינימלי, המתבטא בסביבה הסובבת.
גמישות הפרויקט בעמידה בכל השימושיות והדרישות האסתטיות של הצרכן.
הגמישות של קווי הייצור המשמשים בפרויקט ויכולתם לפגוש את כל משתני העיצוב המוצעים.
חומרי הפרויקט זמינים לאורך כל השנה ובשוק המקומי, אשר מסייע לייצב את תהליך הייצור ולהרגיע בעת התקשרות עם המוטבים של הפרויקט.
החומרים הבסיסיים כוללים את הדברים הבאים:
זהו חומר להרכיב חום כי הוא פולימרים אתילן מאופיין על ידי הבאים:
הם בדרך כלל מוצק, שעווה שקוף למחצה.
לא מושפע מים, לא הרבה כימיקלים.
החומר מבודד היטב ועמיד בפני חשמל. זה קל ליצור על ידי שחול, הזרקת, נושבת או הקשה, והוא יכול להיות במכונה או מולחם.
אבקת פוליאתילן בצפיפות נמוכה משמש לייצור פלסטיק בגלל גמישות גבוהה שלה.
צבע: משמש כדי לתת פלסטיק בצבעים שונים עשויים להיות אורגניים או אורגניים לעמוד בטמפרטורות היתוך פוליאתילן.
איכות המוצר נמדדת על ידי גורם עמידותו ועובי, כמו גם יכולתו לעמוד בתנאים שהוא חשוף במהלך השימוש. כמות העמידות באריזה יכולה להיות מוגברת על ידי הצורה של עיצוב כיוון ריתוך. עודף לחות בחומרי גלם עושה את המראה החיצוני רע, ולכן לחות לא יעלה על 5:2% וצבעים בשימוש לא צריך להיות מושפע על ידי אור או אוויר אטמוספרי.
מוצרי פרוייקטים:
שקיות פלסטיק שקופות לאריזת מוצרים תעשייתיים.
תיקים לשימוש מסחרי.
שקיות איסוף אשפה.
מוצרים לפיתוח.
רצועות פלסטיק שקופות לאריזת מוצרים תעשייתיים.
היווצרות הולוגרפית של אריזות למוצרים תעשייתיים.
אריזות מודפסות.
שקיות פילוס תנור.
אלמנטים טכניים של הפרויקט
(1) שלבי ייצור
הכנה חומרית
שים את החומר הופר כדי להאכיל את שטח החימום.
הוסף צבע.
(2) פעולות שחול (מכונת קולנוע)
דחוף את החומר דרך הילוך ספירלי בתוך המכונה לחמם אותו דרך תנורי חימום עד שהוא הופך חומר רך ולאחר מכן מתמזג ודוחף מתוך החור לתוך התבנית.
זרם אוויר דחוס נדחף על ידי מדחס אוויר באמצע זרם הבצק ועבר דרך מכבש בצורת בלון פלסטיק. ככל שכמות האוויר הדחוס גדולה יותר, כך הבלון קטן יותר וככל שהנפח גדול יותר.
(3) פעולות עיבוד
אתה מושך את הבלון, לעבור ולהתגלגל על גלגלת. הגליל מועבר למכונת הגזירה בהתאם לגדלים הנדרשים והמספריים מצוידים בתנורים כדי לרתך את השקית והם אופקיים, ובכך מפריד את השקית מהגליל החומר. המוצר מועבר לבוכנה כדי לרוקן את מקום היד.
שקיות הם התאספו באופן קבוע עבור שקילה ואריזה להזמין.